Technologia

Kamery
Nasze kamery pozwalają  na szybkie wykrycie i rejestrację obrazów przeszkód, zatorów, pęknięć, nielegalnych przyłączy oraz innych uszkodzeń powstałych w rurach wodociągowych, kanalizacyjnych, deszczowych itp. bez względu na ich przekrój.

 

Oprogramowanie
System umożliwia nakładanie na zapisywany i wyświetlany na monitorze obraz, opisów pozwalających na szybką identyfikację badanego obszaru wraz z jednoczesnym zapisem odległości (metry) przebytej przez kamerę oraz procentowe nachylenie badanego odcinka kanału. Archiwizacja wykonanej wideoinspekcji realizowana jest na dysku HD i płytach DVD, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i katalogowanie.

 

Osprzęt
Posiadamy uniwersalny osprzęt do inspekcji kanalizacji, który w zależności od konfiguracji obsługuje średnice od DN 50 do DN 500. Dysponujemy sprzętem posiadającym napęd na wszystkie koła oraz wodoszczelną konstrukcję zapewniającą niezawodność.. Wszystko po to aby inspekcja przebiegała szybko, sprawnie, a wygenerowana dokumentacja w pełni spełniała oczekiwania zamawiającego.